Ze světa IT

Soutěž na FreeBit.cz právě probíhá

freebit png

Zdravím všechny ajťáky i neajťáky, kteří si přišli zahrát o zajímavé a věcné ceny. Soutěž oficiálně začíná umístěním článku a končí 8. 4. 2012 v 20:00 místního času. Oč v této možnosti o výhru vlastně běží? Jde o to, aby si zahráli všichni zúčastnění. Proto je celá soutěž rozdělena na dvě hrací strany. První strana bude plná IT kvality, kterou zanesete do komentářů na FreeBit.cz.

Druhá strana soutěže se bude točit kolem komentů, u kterých se nejvíce zasmějeme. Využít můžete opěvované rubriky tablety či smartphone, a nejen ty. Porota tedy hodnotí nejen technický přínos článku, ale i jeho kreativitu a podání. Komentovat můžete všechny články na webu, doplním, že jsou ručně schvalovány.

Prachsprostě se do soutěže zapojí všechny komentáře, které budou mít jakýkoliv přínos.

Ceny

Bude se hrát opět o tři ceny. První cenou bude FLASHDISK s velikostí 8 GB v rozhraní USB 2.0 od společnosti A-Data! K první ceně obdržíte také tričko, propisku a samozřejmě vizitku.

Druhá cena bude tričko s propiskou a vizitkou. Jako třetí cena je tu připraveno tričko a vizitka. Podotýkám, že jsou trika bavlněná a dobře se nosí. Velikost si můžete vybrat – M, L a XL.

100 % bavlna z Holandska.

lp

8 GB v rozhraní USB 2.0 od společnosti A-Data!

adata

Hlavní nezávazný porotce bude majitel projektu, tedy Martin Kohout a Mirek Vyhnal ze společnosti Telefónica O2. Jejich prací bude dohlížet na správnost a dodržování herních regulí. Konzumuji Plzeň, bohužel už ne 12 stupňovou. /smích/

Vertikal 2

Mezi nekompromisní porotce patří

Tomáš Muchna – šéfredaktor Grunex.com

Ahoj, jmenuji se Tomáš Muchna a na herní scéně se pohybuji pod přezdívkou sNicky. Již více jak rok a půl zastávám funkci šéfredaktora jednoho z největších herních portálu u nás, portálu Grunex.com. Poslední rok mám na starosti také PR /public relations/, díky kterýmu se novinky z domácí gamingové scény dostávají také do širšího spektra tuzemských médií. Všem zúčastněným přeji hodně štěstí, kreativní myšlení a hlavně, ať vyhraje ten nejlepší!

David Klouda – moderní bloger Majorus.cz

Zdravím návštěvníky serveru Freebit.cz. Jsem David a zároveň jeden z porotců, který bude hodnotit kreativitu a vtipnost vašich komentářů. Pokud vás to zajímá, studuju obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati, vedu si blogísek a jsem herní recenzent.

Michael Plecitý – redaktor Mafiarecords.cz

Dobrý den vážení návštěvníci webové stránky Freebit.cz. Jmenuji se Michael Plecitý a jsem jedním z porotců nové soutěže, která bude vyhlášena již brzy. V krátkosti bych se vám tedy představil. Jsem 19letý kluk, který studuje obor podnikání na střední škole v Domažlicích, hned po vyučení truhlářem. Jako můj hlavní koníček je web Mafiarecords.cz, kde pracuji jako redaktor. Mezi mé další záliby patří design, přítelkyně a bodybuilding.

Michael Plocek – movie maker a designer

Ahoj, jmenuji se Michael a budu dělat jednoho z porotců zmiňované soutěže. Martin se mi ptal na největší úspěchy na internetu, ano, jeden mám. Jsem zakladatelem jedné z největších fansite seriálu Prison Break. Bydlím v Chomutově a budu všem držet palečky!

Podmínky pro vstup do soutěže, čtěte pozorně!

Komentář je platný jen s celým jménem /pokud nastane problém, že se na webu objeví dvě stejná jména, budeme vše řešit podle IP adresy, z které byl komentář odeslán, to jen v případě, že se bude jednat o jinou osobu/. Komentáře nejsou početně omezeny a můžete je vložit do jakéhokoliv článku na webu. Nevkládejte je ale do tohoto příspěvku. Toleruje se jen rozumný počet vložení, pokud se bude jednat o hromadný spam, komentáře budou ze soutěže odstraněny.

Výherci budou vyhlášeni na naší Facebook skupině, proto se tam můžete pro jistotu ihned přihlásit. Pro doručení výhry mě poté kontaktujte na mail nejpozději do sedmi kalendářních dnů. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Zúčastněním přejeme hodně úspěchů v soutěži!!!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

32 Comments

 1. Přeji všem soutěžícím mnoho úspěchů a těším na nové, ať už vtipné nebo profesionální komentáře. Takže se spolu setkáme u vyhodnocení výsledků a ještě jednou mnoho úspěchů Vám přeji! 😉

 2. I já všem přeji aby vyhráli! /Bohužel to budou jen tři z Vás/ Budu držet palečky těm nejvtipnějším, či nejtechničtějším lidem. 🙂 Hodně zdaru v kometování!!!

 3. Jen jsem ještě přispěji linkem na událost vytvořenou na Facebooku.

  Zde – https://www.facebook.com/event.php?eid=260828983960316

 4. Čau čau, tak jdem na to pánové co? 🙂

 5. Tak teď už jdem akorát tak spát, dnes je taky den 🙂

 6. Upřímně, řekl bych, že každý, kdo se této soutěže zúčastní, tak by bral flash disk i s 1 kilobajtem 😀
  Já samozřejmě patřím mezi ně 😀
  Prostě co je zadarmo, tak ber…. Ale zase nechci vypadat jako nějakej…člověk, co si furt bere věci zadarmo, ale já ten flash disk PROSTĚ CHCI !!! 😀

 7. Je vidět, že už tu máme první hráče zapálené do boje o flashe od společnosti A-Data! 🙂

 8. Nechceš-li ztratit své data,
  vol flešku od A-Data.

 9. Chceš-li místo nato tata, řeš to s fleškou od A-Data! 😀

 10. Zbytečná je hlava s fleškou od A-Data.

 11. Flashku bych jsi vzal,
  bohuzel nevim kam jsem ji dal,
  aha, uz to vim! Rozbila se,
  co ted sni? Znicit zahodit,
  byl to sunt, co sni vic,
  A-Data, to je ta kvalita,
  vsechny data a to od A do Z! 😀

 12. Musím mít nainstalový Windows Server na počítači aby mi ta flashka fungovala?

 13. Zde najdete oficiální událost, kterou se nám již konečně podařilo vytvořit přímo ve Fans skupině FreeBit.cz – https://www.facebook.com/event.php?eid=262836203759916

 14. Tak takhle se pozná opravdový internetový kamarád, který podrží! 🙂

  Hudební soubor, na který odkazují SETY.cz, není uložen na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jeho kvalitu ani za případné porušení autorských práv – tuto zodpovědnost nese server wenkowsound.com na který odkazujeme.

 15. Jsem starý na flashdisk, ale jednomu mladému chlapci jsem řek, že když ho vyhraji, je jeho, tak sem s ním, ať ten mladý hoch má něco krásného!

 16. Ať nemáš těžkou kapsu dej mi flashku ja budu šťastnej a ty budeš mít lehčí kapsu….Pomužem si navzájem 😉 🙂

 17. Čau Martine, jelikož sem tvůj dobrý kamarád tak doufám, že se mezi ty tři výherce dostanu i bez nějakých poviností či dokonce štěstí 😉 , ale to sem asi nemam psát – aby to nevypadalo, že je ta soutěž zmanipulovaná 3:-)

  1. Zítra si do O2 přijdu pro nový smartphone, připrav mi tam prosím Samsung S3, děkuji 🙂

 18. Mirku, na správnost herních regulí musíme žádně dohlížet! 🙂 PS: v deset u Meluzíny! 😀

 19. Ja chci tuhle flesku a ne na hlawe plesku!!!!!! Tricko s logem Freebit!!! to si necham líbyt!!!

 20. Už se nám to tu pěkně rozjíždí, tak má tu někdo zálusk na fešné tričko? Či flashdisk o kapacitě osm gigabajtů?

 21. Já bych bral tričko 😀 Flashek mám doma kupu 😀

 22. Ale tak flashkou bych taky nepohrnul 😀

 23. JASNĚ ŽE VYHRAJU

 24. Ať je to flashka nebo tričko, obě beru , třeba obě věci vyhraji, když si v této soutěži zahraji. Nic není nemožné, když se chce, všechno jde.

 25. Přeji všem mnoho úspěchů a ikdyž se říká že život je bahno a přežijou jen ty největší svině, který se vtom uměj rochňat,stejně bude lepší když vyhraje ten kdo nato má 😀

  1. Tak se alespoň trochu snaž a neházej hned flintu do žita… 🙂

 26. Já chci flashku,nebo tričko.Nikdy jsem nic nevyhrála,snad se jednou na mě štěstí dostane.

 27. Barboro nejsi sama kdo nic nevyhrál…. snad se poštěstí 🙂

 28. Kdy se dozvíme výsledky ? 🙂 Píšeš tu, že bude konec 8.4.2012 v 20:00 a výsledky? A může někdo tu vyhrát více míst za ráz ? 😀

 29. Tome, výsledky budou snad do pěti dnů od konce soutěže!

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT